• GEOGRAFIA

• XXXIX OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY - PTTK  „ZAGŁĘBIE MIEDZIOWE”

W Szkole Podstawowej Nr 10 w Lubinie w dniu 12 kwietnia 2013r. odbył się etap powiatowy konkursu, w którym uczestniczyła drużyna  naszego Gimnazjum w składzie Jan Duljarz, Adam Łata, Jakub Rak.
          Opiekunem uczniów była Bogusława Gębka.

Adam Łata zdobył I miejsce w Turnieju Wiedzy Turystycznej w kategorii szkół gimnazjalnych.

Organizatorem konkursu jest PTTK oddział „Zagłębie Miedziowe” w Lubinie.

SUKCES GIMNAZJALISTÓW Z „CZWÓRKI” w VII DOLNOŚLĄSKIM KONKURSIE GEOGRAFICZNYM ALFRED „EUROPA - NASZ KONTYNENT”

W Gimnazjum Nr 20 we Wrocławiu dnia 7 marca 2013r. odbył się etap finałowy konkursu, w którym uczestniczyło 99 uczniów ze szkół województwa dolnośląskiego. Nasze Gimnazjum reprezentowali Kamila Szyposz i Radosław Nowakowski z klasy 3a.
          Opiekunem finalistów była Bogusława Gębka.

Laureatem został Radosław Nowakowski - II miejsce

Organizatorem konkursu jest Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego. Patronat objął prof. dr hab. Piotr Migoń, Dyrektor Instytutu Geografii Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego.

ZAKOŃCZYŁ SIĘ DOLNOŚLĄSKI PROJEKT PROWADZONY PRZEZ FUNDACJĘ EDUKACJI MIĘDZYNARODOWEJ WE WROCŁAWIU NA RZECZ UZDOLNIONEJ MŁODZIEŻY „SZLIFOWANIE DIAMENTÓW”.

Objął on 6 sesji z geografii (240 godzin) od stycznia 2012r. do marca 2013r.

21-26 stycznia 2012 I sesja Wrocław

03-07 marca 2012 II sesja Wrocław

14-18 kwietnia 2012 III sesja Karpacz

13-18 października 2012 IV sesja Wrocław