• VIII Powiatowy Konkurs Fizyczny

• NASZA REPREZENTACJA NA POWIATOWYM KONKURSIE FIZYCZNYM

14 kwietnia 2014 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Lubinie odbył się VIII Powiatowy Konkurs Fizyczny, w którym brało udział 56 uczniów z 10 gimnazjów.

Uczestnicy próbowali swych sił rozwiązując zadania dotyczące mechaniki, elektrostatyki, prądu elektrycznego.

Naszą szkołę reprezentowali:

Martyna Bołkanowicz z klasy 3D

Miłosz Stolarczyk z klasy 3A

Dominika Skórko z klasy 2A

Bartosz Dulski z klasy 2A

Aleksander Ciosek z klasy 1A

Kornel Ciosek z klasy 1B

Największy sukces osiągnęli nasi reprezentanci z klasy 2A.
            W kategorii klas drugich: Dominika zajęła I miejsce, Bartek uplasował się na drugiej pozycji.

Gratulujemy sukcesu i liczymy na wysokie lokaty w następnym, IX Powiatowym Konkursie Fizycznym.

• a wcześniej ...

• 18 kwietnia 2012 r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w VI Powiatowym Konkursie Fizycznym dla Gimnazjalistów organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie i osiągnęli sukcesy.
            I miejsce w kategorii klas III  zajęli: Aleksandra Murdzek i Marcin Biel z klasy III B
            II miejsce w kategorii klas I zajął Miłosz Stolarczyk z klasy I A
            III miejsce w kategorii klas I zajął Adam Łata z klasy I A