• LKM SP

•

Byliśmy organizatorem etapu powiatowego I Limesowego Konkursu Matematycznego w kategorii szkół podstawowych. (galeria zdjęć)

7 lutego 2012r. w naszym gimnazjum odbył się finał I Limesowego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych. Koordynatorem konkursu organizowanego przez Towarzystwo Matematyczne „Limes” z Lubina była Agnieszka Wichrowska – nauczycielka matematyki w naszej szkole.

W tym dniu gościliśmy 28 finalistów z 9 szkół podstawowych powiatu lubińskiego wraz ze swoimi nauczycielami. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i pomysłowością przy rozwiązywaniu zadań konkursowych oraz w czasie oczekiwania na rozstrzygnięcie konkursu. Nauczyciele ciężko i wytrwale pracowali w jury konkursu.

Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Wiesiołek Weronika ucz. Zespołu Szkół Społecznych w Lubinie

2 miejsce - Kołakowski Jan ucz. Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie

3miejsce - Marcinkowska Monika ucz. Zespołu Szkół Społecznych w Lubinie

4 miesjce - Dulski Bartosz ucz. Szkoły Podstawowej w Raszówce

5miejsce - Borowska Klaudia ucz. Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie

6 miejsce - Wegrzyn Kamil ucz. Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie

7 miejsce - Chmielowiec Laura ucz. Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie

8 miejsce - Ciszewski Szymon ucz. Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie

Gratulujemy wszystkim uczniom i ich nauczycielom! Życzymy dalszych sukcesów.