• 2013/2014

• 6 grudnia 2013 r. na hali sportowej Gimnazjum nr 4 w Lubinie odbył się IX MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR 4 W LUBINIE z udziałem drużyn z Gimnazjum nr 5 z Głogowa, Przemkowa, Rudnej i gospodarza imprezy Gimnazjum nr 4 z Lubina.

Organizatorem  i pomysłodawcą imprezy był Daniel Kozber, nauczyciel wychowania fizycznego.
            Uroczystego otwarcia turnieju dokonała dyrektor szkoły, Pani Anna Słowikowska.

Celem turnieju  była integracja młodzieży szkolnej, możliwość rywalizacji sportowej w duchu fair play oraz promocja sprawności i aktywności fizycznej.

Do udziału  w cyklicznej imprezie sportowej zawsze zapraszane są drużyny spoza Lubina, wcześniej gościliśmy drużyny z Chocianowa, Szklarskiej Poręby, Ścinawy, Głogowa, Rudnej, Wińska, Przemkowa.

W tym roku najlepsi okazali się uczniowie z GM5 Głogów a na kolejnych miejscach uplasowali się zawodnicy z Lubina, Przemkowa i Ścinawy.

We wszystkich  meczach  można było zaobserwować profesjonalne podejście drużyn do turnieju, wolę walki w duchu fair play oraz zaangażowanie i motywację zawodników.

Na koniec imprezy Pan Daniel Kozber przygotował loterię z nagrodami rzeczowymi (koszulki piłkarskie, piłki, bidony, rakietki do tenisa stołowego, akcesoria rowerowe, kubki termiczne, smycze    i inne) i słodyczami dla wszystkich 50-ciu uczestników turnieju.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Kacperski z GM 4 z Lubina, najlepszym bramkarzem wybrany został  Ziemowit Ratajczak z GM 5 z Głogowa.

zajrzyj do albumu

• LATA POPRZEDNIE

• W dniu 06.12.2012 r. na hali sportowej Gimnazjum nr 4 w Lubinie odbył się VII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR 4 W LUBINIE.

Organizatorem i opiekunem chłopców naszej szkoły był Daniel Kozber, nauczyciel wychowania fizycznego.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała pani Maria Drozdowska, wicedyrektor szkoły.

Celem imprezy sportowej była integracja młodzieży szkolnej, możliwość rywalizacji sportowej w duchu fair play oraz promocja sprawności i aktywności fizycznej.

W zawodach udział wzięły zaproszone reprezentacje szkół gimnazjalnych: GM5 z Głogowa, GM z Rudnej, GM5 z Lubina oraz gospodarza całej imprezy Gimnazjum nr 4 z Lubina.

Niestety z powodu złych warunków pogodowych na turniej nie dojechał zespół z Przemkowa. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, nasi chłopcy wygrali dwa mecze (z Głogowem 4-0 oraz z Rudną 2-0), jedno spotkanie przegrali (2-5 z GM5 Lubin) i wystarczyło to do zdobycia drugiego miejsca w tym turnieju. Zwycięzcami okazali się chłopcy z GM5 Lubin, którzy wygrali wszystkie trzy mecze i zdobyli okazały Puchar Dyrektora GM4 w Lubinie. Trzecie miejsce przypadło Rudnej a czwarte zdobył Głogów.

We wszystkich meczach można było zaobserwować profesjonalne podejście drużyn do turnieju, wolę walki w duchu fair play oraz zaangażowanie i motywację zawodników.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe i słodycze ufundowane przez Radę Rodziców, a uroczystego zakończenia turnieju dokonała pani Anna Słowikowska, dyrektor naszego gimnazjum.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik z GM5 Lubin – Wojciech Konefał, najlepszym bramkarzem wybrany został Paweł Rzepa z klasy 3c naszej szkoły. Gratulujemy!

Naszą szkołę reprezentowali:

1.Kamil Mikołajczak – 3a

2.Mateusz Czarniecki – 3a

3.Paweł Rzepa – 3c

4.Michał Kacperski – 2b

5.Maciej Bogdanowicz – 2f

6.Tomasz Bogdanowicz – 2f

7.Sebastian Gralak – 2g

8.Kacper Kędziora – 1b

9.Patryk Mielczarek – 1g

Trenerem naszego zespołu był pan Daniel Kozber.

Photo

W dniu 02.12.2011 r. na hali sportowej Gimnazjum nr 4 w Lubinie odbył się VI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR 4 W LUBINIE.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała dyrektor szkoły p. Anna Słowikowska.

W zawodach udział wzięły zaproszone reprezentacje szkół gimnazjalnych z regionu głogowsko – lubińskiego: GM z Przemkowa, GM5 z Głogowa, GM z Rudnej oraz gospodarza całej imprezy Gimnazjum nr 4 z Lubina.

Godnym podkreślenia był fakt, iż nasi zawodnicy okazali się najbardziej bramkostrzelną ekipą zdobywając łącznie aż 12 bramek, tracąc przy tym tylko 4.

Nasi chłopcy wygrali 6 – 0 z Przemkowem, 6 – 2 z Głogowem i przegrali 0 – 2 z Rudną.

We wszystkich meczach można było zaobserwować profesjonalne podejście drużyn do turnieju, wolę walki w duchu fair play oraz zaangażowanie i motywację zawodników               i trenerów.

Najlepszym bramkarzem wybrany został Adrian Sobieraj z klasy 3a naszej szkoły.

Gratulujemy!!!!!!!

Organizatorem turnieju i trenerem chłopców naszej szkoły był Daniel Kozber.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Sebastian Ozimek (3F),

Mariusz Kulicki (3F),

Mateusz Falkowski (3E),

Patryk Skawiński (3C),

Adrian Sobieraj (3A),

Krzysztof Rembecki (3E),

Patryk Smolarz (3E),

Daniel Czyż (1A),

Mateusz Czarniecki (2A).

Tabela końcowa:

1.  GM 4 Lubin – 6pkt. (12-2)