- Aktualności sportowe
- Euro Show
- LA Województwo Wrocław
- Rambit Klas I
- Strefa LA w Polkowicach
- Indywidualne Mistrzostwa w LA - Powiat
- Indywidualne Biegi Przełajowe
- Pływanie Drużynowe Chł. Województwo
- Piłka Nożna Dziewcząt
- Piłka Nożna Chł. Powiat
- Pływanie Strefa Chłopców
- Pływanie Strefa Dziewcząt
- Zawody Strefowe w Tenisie Stołowym Dziewcząt
- Turniej Piłki Nożnej Klas I
- Drużynowe Pływanie Dziewcząt
- Drużynowe Pływanie Chłopców
- Piłka Siatkowa Chłopców
- Snowboard Zieleniec 2012
- Tenis Stołowy
- Mistrzostwa Lubina w Pływaniu 2012
- Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej
- Turniej Piłki Nożnej Rudna 2011
- Siatkarze Mundo Lubin
- II Mistrzostwa w Tenisie Stołowym
- Szachy
- Piłka Koszowa Chłopców
- Piłka Koszowa Dziewcząt
- Ratownicy WOPR !
- Badminton
- Bieg Barbórkowy
- Strzelectwo
- Unihokej Chłopców Powiat
- Unihokej Chłopców Podstrefa
- Dwubój Nowoczesny
- Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
- Lekkoatletyka
- Dzień Sportu
- Siatkówka plażowa chłopców
- Siatkówka plażowa dziewcząt
- Sportowy ranking gimnazjów
- ARCHIWUM
- Mistrzostwa Gimnazjum nr 4 w Mikstach Siatkarskich
LA Województwo Wrocław
LA Województwo Wrocław
SREBRNY MEDAL W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA
Miłosz Stolarczyk zdobył srebrny medal w Finale Dolnośląskich Indywidualnych Mistrzostw LA Uczniów Gimnazjów. Zawody odbyły się 11.06.2013 na pięknym Stadionie Olimpijskim z udziałem najlepszych lekkoatletów województwa.
W pchnięciu kulą Miłosz pokonał 32 zawodników i z rezultatem 13,58 m zajął drugie miejsce.
Jego wynik w kategorii młodzików jest 3 rezultatem w Polsce. Gratulujemy !!!
opiekunowie : A. Zielińska, A. Stolarczyk
Finał Województwa
w
Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce
Uczniów Gimnazjów
27 maja we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim przy Akadenii Wychowania Fizycznego odbył się Finał Indywidualnych Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego w Lekkoatletyce w ramach <<Gimnazjady>>.
Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów.
Najwyższe miejsce V w biegu na 300 m zajął Wojciech Krawczyk z klasy 2 f.
Patryk Skawiński w konkursie skoku wzwyż zajął IX miejsce z Wynikiem 170 cm ( rekord szkoły).
Jakub Demski, Michał Panasiuk, Wojciech Krawczyk, Maksymilian Siedziukiewicz w sztafecie "szwedzkiej" zajęli miejsce IX.
Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy!
Opikunami zawodników byli : p. Agata Zielińska, p. Robert Bartosiewicz
Przygotował: Robert Bartosiewicz