• Mistrzostwa Szkoły w PIłce Nożnej Klas I - marzec 2014

• Piłka nożna cieszy się wśród uczniów dużym zainteresowaniem, dlatego też cyklicznie, zawsze w drugim semestrze roku szkolnego odbywają się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Klas I.
            W tym roku w mistrzostwach udział wzięli chłopcy ze wszystkich sześciu klas pierwszych, mecze trwały 10 minut i rozgrywane były w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.
            W turnieju zwyciężyła klasa 1f, która pokonała w wielkim finale klasę 1b po rzutach karnych (2:1).We wszystkich meczach dało się zaobserwować ogromną wolę zwycięstwa każdej z drużyn, a umiejętności techniczne niektórych zawodników były na najwyższym poziomie.

Najważniejszym celem imprezy sportowej była przede wszystkim integracja młodzieży szkolnej z najmłodszego rocznika naszej szkoły, a także możliwość rywalizacji sportowej w duchu fair play. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci słodyczy ufundowane przez Radę Rodziców.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU

1. klasa 1f

M.Czapski,A.Sarabin,

P.Puzio,K.Romanowski,
            D.Kozłowski,M.Widyma,K.Śliwa

2. klasa 1b
            zajrzyj do albumu
            3. klasa 1c
            4. klasa 1a

5. klasa 1e

6. klasa 1d

Organizatorem imprezy był nauczyciel wychowania fizycznego p. Daniel Kozber.

• Rok szkolny 2012/2013

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ KLAS I

październik/listopad 2012r.

Organizatorem imprezy sportowej dla uczniów klas pierwszych był Daniel Kozber, nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum nr 4 w Lubinie. W październiku 2012r. rozpoczęły się Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej klas I, mecze odbywały się w każdy piątek podczas zajęć pozalekcyjnych.

W turnieju udział wzięli chłopcy z sześciu klas pierwszych, jedyną klasą, która nie brała udziału była klasa 1g.

Mecze trwały 12 minut i rozgrywane były w dwóch grupach. Z tych grup do fazy finałowej awansowały po dwie najlepsze drużyny, które w rozgrywkach finałowych rywalizowały systemem „każdy z każdym”.

W wielkim finale znaleźli się reprezentanci z klas A, B, C.

We wszystkich meczach dało się zaobserwować ogromną wolę zwycięstwa wśród każdej z drużyn, natomiast umiejętności techniczne niektórych zawodników były na najwyższym poziomie.

Najważniejszym celem imprezy sportowej była przede wszystkim integracja młodzieży szkolnej z najmłodszego rocznika naszej szkoły, a także możliwość rywalizacji sportowej w duchu fair play. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci słodyczy.

Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Kacper Kędziora z klasy 1B.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

I miejsce - klasa 1a

II miejsce - klasa 1b

III miejsce - klasa 1c

Daniel Kozber

Rok szkolny 2011/2012

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ KLAS I

Turnieju Piłki Nożnej Klas I

w Gimnazjum nr 4 w Lubinie

rok szkolny 2011 / 2012

marzec 2012r.

Photo:

Organizatorem imprezy sportowej dla uczniów klas pierwszych był Daniel Kozber, nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum nr 4 w Lubinie. Na przełomie lutego i marca 2012r. rozpoczęły się Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej klas I, mecze odbywały się w każdy poniedziałek  podczas zajęć pozalekcyjnych.

W turnieju udział wzięli chłopcy ze wszystkich klas pierwszych, mecze trwały 10 minut                        i rozgrywane były w dwóch grupach. Z tych grup do fazy finałowej awansowały po dwie  najlepsze drużyny, które w rozgrywkach finałowych rywalizowały systemem „każdy z każdym”.

W wielkim finale znaleźli się reprezentanci z klas A, F, G, H.

We wszystkich meczach dało się zaobserwować ogromną wolę zwycięstwa wśród każdej z drużyn      a umiejętności techniczne niektórych zawodników były na najwyższym poziomie.

Najważniejszym celem imprezy sportowej była przede wszystkim integracja młodzieży szkolnej          z najmłodszego rocznika naszej szkoły, a także możliwość rywalizacji sportowej w duchu fair play. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci słodyczy.

Wyniki meczów finałowych:

1A – 1H – 3–1,                                                         1H – 1F – 0–4,

1G – 1F –  1–4,                                                         1A – 1F – 1–2,

1A – 1G – 3–0,                                                         1G – 1H – 2–1.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.      klasa 1f – 9 pkt. – 3 zwycięstwa (10:2)

2.      klasa 1a – 6 pkt. – 2 zwycięstwa, 1 porażka (7:3)

3.      klasa 1g – 3 pkt. – 1 zwycięstwo, 2 porażki (3:8)

4.      klasa 1h – 0 pkt.  – 3 porażki (2:9)

Daniel Kozber

Przygotował : Robert Bartosiewicz