- Informacje
- Sekretariat
- CZAS TRWANIA LEKCJI
- Świetlica
- Pedagog
- Wychowawstwa
- Targi edukacyjne
- Szkolne Centrum Informacji
- Plan badań osiągnięć edukacyjnych
- Profilaktyka grypy
- Dni świąteczne
- Strój galowy
- Egzamin
- Uniwersytet Senioralny
- Kalendarz roku szkolnego
- Zarządzenia dyrektora
- Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
- Wykaz podręczników
- Nagrodzeni uczniowie
- Niebieska skrzynka i Niebieska karta
- Nasza szkoła
- Informacje dla rodziców i uczniów szkół podstawowych
- Dolnośląska e-szkoła
- Klasy I
- Młode Talenty
- Obiady
- Dojazdy
- Apel
- PZU
- Porady
- e-Dziennik
- Zajęcia pedagogów
- Dyżury dyrektorów
- Konferencja Wspierania Uzdolnień
- Dolnośląski Kurator Oświaty
- Spotkania z Parlamentem Europejskim
- Internet - zagrożenia
- Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
- KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
- Dni świąteczne w roku szkolnym 2018/2019
- HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
- Kalendarz imprez sportowych 2017/2018
- Kalendarz szkolnych konkursów przedmiotowych 2017/2018
- MIĘDZYNARODOWY PROJEKT
- Kalendarz imprez sportowych 2017/2018
- Nauczyciele uczący w poszczególnych klasach
- WYKAZ PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH NA ROK SZKOLNY 2017/2018
- Zajęcia pozalekcyjne 2019/2020
- Akademia dojrzewania
- Terminy ferii zimowych
- Zasady zgłaszania kandydata na Przyjaciela „Czwórki”
- Rozwijanie kompetencji nauczycieli i uczniów w zakresie stosowania TI
- Break Your Barrier
- Mediacje rówieśnicze
- Konsultacje
- UNIWERSYTET INFORMATYKA
- Sprawozdanie finansowe
- Koronawirus
Uczniowie klasy 1A
klasa o zainteresowaniach
matematyczno – informatycznych
wychowawca: p. Wiesława PodwysockaLp.
Nazwisko i imiona
1.
Anacki Jan Szymon
2.
Banach Arkadiusz Kamil
3.
Belczyk Katarzyna
4.
Cedro Michał
5.
Ciosek Aleksander Gabriel
6.
Ciszewski Szymon Mateusz
7.
Dawidowicz Aleksandra Magdalena
8.
Downar Alicja
9.
Dubińska Anna Maria
10.
Duszeńko Jakub Marek
11.
Frankowska Kornelia
12.
Grodzka Natalia
13.
Gruszecka Nikola
14.
Kołpa Piotr Łukasz
15.
Krawczyński Szymon Marek
16.
Ojrzanowska Aleksandra
17.
Paterak Weronika
18.
Peplińska Julia Janina
19.
Porzycka Alicja Justyna
20.
Regulski Adam Sebastian
21.
Skrzypczak Wiktoria Zofia
22.
Szóstak Filip
23.
Turbak Dagmara Magdalena
24.
Wiciak Magdalena Anastazja
25.
Wołoszczak Artur Piotr
26.
Wróblewska Anna Krystyna
Uczniowie klasy 1C
klasa o zainteresowaniach
humanistyczno-językowych (teatralna)wychowawca: p. Agata Krawczyk-Bujewska
Lp.
Nazwisko i imiona
1.
Bęben Dominika Agata
2.
Bieniek Jakub Jan
3.
Bożek Izabela
4.
Bursa Aleksandra
5.
Chiluta Aleksandra Gabriela
6.
Domagała Karolina Katarzyna
7.
Honorska Klaudia
8.
Jagielska Joanna Teresa
9.
Jurasz Alicja Katarzyna
10.
Karaban Alicja Bożena
11.
Kasprzyszak Piotr
12.
Kośla Simona Alicja
13.
Kowalczyk Piotr Mateusz
14.
Majewska Emilia
15.
Malec Gabriela Maria
16.
Marcinkowski Hubert Marcin
17.
Przybysławski Mateusz
18.
Sandel Mateusz Marek
19.
Snopek Anna Agata
20.
Szewczykowska Agata
21.
Tatuśko Natalia Maja
22.
Warych Konrad
23.
Wdowiak Piotr Paweł
24.
Wdowiak Tomasz Tadeusz
25.
Załęcka Żaneta
26.
Zielińska Laura Stanisława
Uczniowie klasy 1E
klasa o zainteresowaniach ogólnych
wychowawca: p. Małgorzata Górzyńska
Lp.
Nazwisko i imiona
1.
Arendarska Aleksandra
2.
Bela Aleksandra Stefania
3.
Borowiec Bartosz Dariusz
4.
Borowiec Tomasz Janusz
5.
Cacuba Natalia
6.
Cholewińska Weronika Patrycja
7.
Czerwiński Mariusz Marek
8.
Dąbrowska Lidia Wiktoria
9.
Dul Paulina Natalia
10.
Dybał Karolina Anna
11.
Gonera Alicja Amanda
12.
Grajczyk Barbara
13.
Humeniuk Marta
14.
Ismanowicz Marlena Elżbieta
15.
Kaliciak Ewa
16.
Kała Oliwer Jan
17.
Karski Przemysław Marcin
18.
Kobeluszczyk Martyna Katarzyna
19.
Koralewski Kacper
20.
Narewska Wiktoria
21.
Pachurka Karol
22.
Pawluk Krzysztof Adam
23.
Pielech Damian
24.
Podraza Łukasz
25.
Rugier Wiktor
26.
Skowerska Olga Wanda
Uczniowie klasy 1B
klasa o zainteresowaniach
matematyczno-informatycznychwychowawca: p. Irena Panek
Lp.
Nazwisko i imiona
1.
Bochniarz Emilia Ewa
2.
Bujak Dominik Marcin
3.
Cichoń Martyna Żaneta
4.
Ciosek Kornel
5.
Czajkowska Maja Klaudia
6.
Dąbrowa Dorota Agnieszka
7.
Dudek Michał Mateusz
8.
Golińczak Agnieszka
9.
Gółkowska Adrianna
10.
Gruchała Kamila Helena
11.
Hutt Wiktoria Katarzyna
12.
Kalinka Grzegorz Stanisław
13.
Kmiecik Katarzyna
14.
Kobiałka Aneta Paulina
15.
Kozłecki Demirelli Marian
16.
Kubina Aleksandra
17.
Majewski Kamil Slawomir
18.
Marszałek Natan
19.
Medwid Oliwia Aleksandra
20.
Morawska Dominika
21.
Piotrowski Patryk
22.
Sadowski Michał Piotr
23.
Sędzikowska Katarzyna Małgorzata
24.
Skoneczny Marek Jerzy
25.
Starak Aleksandra Katarzyna
26.
Zembroń Martyna Ewelina
Uczniowie klasy 1D
klasa o zainteresowaniach językowych
wychowawca: p. Justyna Rytkowska
Lp.
Nazwisko i imiona
1.
Bausch Maja
2.
Bentkowski Oliwier Maksymilian
3.
Bilmon Grzegorz Marcin
4.
Braszczok Jakub Józef
5.
Bury Oliwia Aleksandra
6.
Chodacka Laura
7.
Fuławka Klaudia Nikola
8.
Kafel Anna
9.
Komornicka Nikola Magdalena
10.
Krzak Kacper Szymon
11.
Leśnik Laura Justyna
12.
Ligęza Mikołaj
13.
Lolis Panajoti Marek
14.
Makuchowski Przemysław Artur
15.
Niechaj Paulina
16.
Oleksy Adrian
17.
Pander Oliwia
18.
Parachoniak Małgorzata
19.
Petrus Weronika Katarzyna
20.
Piotrowska Zuzanna
21.
Pisek Mateusz Robert
22.
Siwecka Patrycja Magdalena
23.
Smalec Magdalena
24.
Stec Jakub
25.
Sykulska Kinga Gabriela
26.
Szymańska Nikola Wiktoria
27.
Urban Piotr
Uczniowie klasy 1F
klasa o zainteresowaniach ogólnych
wychowawca: p. Daniel Kozber
Lp.
Nazwisko i imiona
1.
Antosiak Paulina
2.
Borkowska Natalia
3.
Ciarkowska Klaudia Wiktoria
4.
Czapski Mateusz
5.
Grabowski Kamil
6.
Kozłowski Dawid Krzysztof
7.
Krzystyniak Bartosz Remigiusz
8.
Kucharska Wiktoria
9.
Makuchowski Kamil Jakub
10.
Michalczyk Barbara Maria
11.
Orliński Sebastian Michał
12.
Orzechowska Aleksandra
13.
Ośmiałowska Magdalena Patrycja
14.
Piasecka-Buranicz Julia Anna
15.
Proczek Natalia
16.
Puzio Patryk Łukasz
17.
Romanowski Kajetan Apolinary
18.
Rudzka Katarzyna Beata
19.
Sarabin Adrian
20.
Sławińska Karolina
21.
Stępień Sara
22.
Stoffer Ali Reza
23.
Szeblec Wiktoria Łucja
24.
Szuszkiewicz Weronika Barbara
25.
Śliwa Krzysztof Paweł
26.
Widyma Mariusz Janusz
27.
Worwąg Julia Oliwia
28.
Wójtowicz Kacper Stanisław
29.
Wróbel Karolina