• Regulamin

• IV  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS INTERDYSCYPLINARNY

KAROLIADA”

Nie bój się, nie lękaj! Wypłyń na głębię

św. JP II

CELE:

1. Rozwijanie umiejętności organizacyjnych oraz pracy w zespole.

2. Doskonalenie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji.

3. Rozwijanie swoich zainteresowań, uzdolnień oraz pasji.

4. Rozwijanie umiejętności twórczych i logicznego myślenia.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest III Liceum Ogólnokształcące w Lubinie.

2. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VII - VIII szkół podstawowych.

3. Konkurs odbędzie się 12 marca (czwartek) 2020 r. w auli budynku przy ul. Kościuszki 9.

4. Godzina rozpoczęcia: 12:00

5. Szkołę reprezentuje  drużyna składająca się z 4 uczniów.

6. Uczniowie rozwiązują zadania drużynowo.

7. Zadania łączą wiedzę z zakresu języka polskiego, matematyki, biologii, geografii i chemii oraz języka angielskiego, w tym praktyczne interdyscyplinarne problemy. Dużym atutem drużyny będzie wiedza ogólna i kreatywność. Przykładowe zadania konkursowe umieszczone są na stronie internetowej szkoły w zakładce „Karoliada”. Do niektórych zadań będą udostępniane materiały pomocnicze (np. słowniki).

8. Przewidywany czas trwania konkursu to ok. 150 minut.

9. Drużyna z największą liczbą punktów zdobywa Puchar Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie. Dla zdobywców pierwszych trzech miejsc przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy dostaną drobne upominki.

10. Aby zgłosić szkołę do konkursu należy uzupełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją na adres email: 3lo.karoliada@lubin-edu.pl

11. Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie internetowej szkoły w zakładce Karoliada.

12. Termin zgłoszenia szkoły do 7 lutego 2020 r.

13. O rezygnacji z konkursu należy powiadomić organizatora najpóźniej 2 dni przed

rozpoczęciem konkursu.

14. O wszelkich ewentualnych zmianach w regulaminie będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej szkoły: https://3lo-lubin.edupage.org

15. Koordynatorem konkursu jest Agnieszka Wichrowska