• Srebrny medal

Duża niespodzianka na Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w Pływaniu drużynowym dziewcząt

W dniu 10.01.2018 r. na basenie „Centrum 7” w Lubinie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Drozdowska Julia z klasy 3b, Semeniuk Alicja z klasy 3b, Płuciennik Paulina z klasy 2a, Stawikowska Elżbieta z klasy 2a, Mycan Aleksandra z klasy 2a, Skawińska Magdalena z klasy 2b, Dańczuk Julia z klasy 2d, Żurawska Natalia z klasy 2e oraz Baran Klaudia z klasy 3e.

Po zaciętej i emocjonującej walce uczennice naszego gimnazjum zajęły II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Lubińskiego w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt, ustępując jedynie zespołowi ze Szkoły Podstawowej w Rudnej.

W wyścigach indywidualnych I miejsce zajęły Julia Drozdowska w konkurencji 50 m stylem dowolnym oraz Julia Dańczuk na 50 m stylem grzbietowym. Na II miejscu uplasowały się Alicja Semeniuk na 50 m stylem klasycznym i Paulina Płuciennik na 50 m stylem motylkowym. III miejsce zajęły Elżbieta Stawikowska na 100 m stylem klasycznym oraz Aleksandra Mycan na 100m stylem grzbietowym.

Opiekunem drużyny była Elżbieta Rudziewicz.

• Brązowy medal

• 10.01.2018 r. na basenie „Centrum 7” w Lubinie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym Chłopców. Na pływalnię zgłosiło się do zawodów pięć reprezentacji:

SP 3, SP 7, SP 10, SP Rudna, III LO.

Po walce, dużych emocjach i kilku dobrych wynikach czasowych ,w zawodach zajęliśmy III miejsce .

Naszą szkołę reprezentowali:

Gonet Jakub klasa 3A
            Herejczak Tomasz klasa 3E
            Kałuża Dominik klasa 2F
            Kruk Filip klasa 2B
            Lech Igor klasa 3B
            Matusiak Maciej klasa 3A
            Mucha Michał klasa 3F
            Rewak Jakub klasa 2B
            Romanowicz Jan klasa 2B
            Zarzycki Mateusz klasa 3E

W wyścigach indywidualnych II miejsce zajął Zarzycki w konkurencji 50 m stylem dowolnym , III miejsca zajęli: Dominik Kałuża 100 m stylem grzbietowym , Filip Kruk 100 m stylem klasycznym, Tomasz Herejczak 50 m grzbietem, Igor Lech 50 m stylem klasycznym, Jakub Rewak 50 m stylem motylkowym.

Czas naszej sztafety 8 x 50 m – 4.41,42.

Opiekunem drużyny był p. Robert Bartosiewicz.