• KONKURS NA ZNACZEK XIV PIELGRZYMKI NA JASNĄ GÓRĘ

• Dawid Kozłowski - uczeń klasy 1f Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na: ZNACZEK XIV OGÓLNOPOLSKIEJ PIELGRZYMKI RODZINY SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II NA JASNĄ GÓRĘ POD HASŁEM „ JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE” i zdobył I miejsce w Polsce. Opiekunem artystycznym Dawida jest Joanna Kołowska - nauczyciel sztuki. Spośród wielu prac, które napłynęły z całej Polski, komisja konkursowa postanowiła wybrać i uhonorować najwyższą nagrodą pracę ucznia naszej szkoły. Przy ocenianiu projektów wzięto pod uwagę przede wszystkim: zgodność z celami zawartymi w regulaminie, oryginalność pomysłu, kolorystykę, materiały i techniki wykonania oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Warto nadmienić, że znaczek zaprojektowany przez Dawida zostanie  wydrukowany i powielony w wielu egzemplarzach, tak, by mógł zaistnieć "na sercu każdego pielgrzymkowicza" podczas XIV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasnej Górze, która będzie miała miejsce 9 października 2014 r. Tego dnia nastąpi również uroczyste wręczenie nagród dla wszystkich laureatów i wyróżnionych w tym konkursie. Dawidowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!