• Finał Strefy Legnickiej

• NAJWIĘKSZY SUKCES W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

22 maja na boisku „Orlik” w Świerzawie (powiat złotoryjski) nasza reprezentacja dziewcząt w piłce nożnej rozegrała Finał Strefy Legnickiej. Udział w zawodach wzięły drużyny: GM Wiadrów (powiat jaworski), GM Góra (powiat górowski), GM Świerzawa (powiat złotoryjski) i GM 4 Lubin.

W pierwszym meczu nasze dziewczęta wysoko pokonały swoje rówieśniczki ze Świerzawy - 5:1, pokazując bardzo dobre wyszkolenie techniczne i ogromną chęć zwycięstwa. W meczu o 1. miejsce zagraliśmy z gimnazjum z Góry i niestety w meczu tym lepsze okazały się nasze przeciwniczki wygrywając 3:1.

Do dalszego etapu rozgrywek awansowała tylko zwycięska drużyna.

WIELKIE BRAWA DLA NASZYCH DZIEWCZĄT!!!

Dziękujemy za fantastyczne rozgrywki w Waszym wykonaniu, za emocje, determinację i walkę fair play w każdym meczu.

• Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt

• ZAGRAMY W FINALE STREFY LEGNICKIEJ

30 kwietnia w Polkowicach nasze dziewczęta po wygraniu Powiatu Lubińskiego zagrały w półfinale strefy legnickiej razem z drużynami z Polkowic, Białołęki i Góry. Przy słonecznej pogodzie nasze piłkarki pokazały swoje umiejętności techniczne na najwyższym poziomie pokonując swoje rówieśniczki z Polkowic (1-0) i Białołeki (2-0) i wspólnie z dziewczętami z Góry awansowały do FINAŁU STREFY LEGNICKIEJ, który odbędzie się 22 maja w Legnicy. Trzymajcie kciuki!

DZIEWCZYNY – JESTEŚCIE WIELKIE !!!!!!

Nasza reprezentacja:

Ada Goszka (2a), Paula Winiatowska (2a), Monika Cieślowska (3f), Kasia Łyszczarz (2f), Anita Zarzycka (3c), Wiktoria Budnik (3g), Agata Brańska (3f), Kamila Szczepańska (3f), Kamila Bodzek (2f), Paulina Dul (1e), Oliwia Medwid (1b).

Trenerem jest Daniel Kozber.

zajrzyj do albumu

10 kwietnia 2014 r. na boisku GM 3 w Lubinie odbyły się eliminacje i finał Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej dziewcząt. Udział w zawodach wzięły dziewczęta z GM1, GM3, GM4, GM5, GM Ścinawa i GM Gminne. Nasze dziewczęta w eliminacjach okazały się najlepsze pokonując kolejno GM1 (1-0), GM Ścinawa (3-0) oraz GM Gminne (4-0).

Tym samym awansowały do Finału Mistrzostw Powiatu, gdzie najpierw w półfinale zwyciężyły ponownie GM1 (1-0) a w finale dziewczęta zmierzyły się ze swoimi rówieśniczkami z GM5.

Po niezwykle emocjonującym meczu wynik brzmiał 0-0 i sędzia zarządził serię rzutów karnych!

Gola na wagę I miejsca strzeliła Kasia Łyszczarz a naszej bramki fantastycznie broniła Ada Goszka.

30 kwietnia nasza drużyna reprezentować będzie Powiat w Polkowicach na zawodach strefowych!

Trzymajcie kciuki!

• 2012/2013

•  III Miejsce w Mistrzostwach Powiatu

w Piłce Nożnej Dziewcząt

W dniu 17 kwietnia 2013 roku został rozegrany  finał Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej dziewcząt. Do finału zakwalifikowały się 4 drużyny : GM 4, GM 3, GM 2  i GM Ścinawa. Ogółem na lubińskim "Orliku" zaprezentowały się dziewczęta z 7 szkół gimnazjalnych naszego powiatu. W meczu o wejście do finału nasze dziewczęta nieznacznie uległy po rzutach karnych (3-4) drużynie z GM 3 i pozostało nam walczyć o 3 miejsce. W meczu z GM ze Ścinawy nasze dziewczęta spisały się rewelacyjnie, od początku do końca meczu realizując wszystkie założenia taktyczne. Nasz zespół po bardzo zaciętej walce zajął ostatecznie III miejsce, lepiej wykonując rzuty karne(2-0).  Dziękujemy wszystkim dziewczętom za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz wspaniałą sportową postawę na boisku ! W naszej drużynie można było zaobserwować profesjonalne podejście do turnieju, wolę walki  w duchu fair play oraz ogromne zaangażowanie i motywację w każdym meczu.

1. Wioletta Brzezińska - kl. 3h
            2. Ela Gerlach - kl. 3f
            3. Adrianna Goszka - kl. 1a
            4. Paula Winiatowska - kl. 1a
            5. Kasia Łyszczarz - kl. 1f
            6. Patrycja Walczyńska - kl. 3h
            7. Ola Kasprzyszak - kl. 3f
            8. Kamila Bodzek - kl. 1f
            9. Wiktoria Budnik - kl. 2g
            10. Angelika Pachurka - kl. 3e

Opiekunem naszej drużyny jest trener Daniel Kozber.

• 2011/2012

• III Miejsce w Mistrzostwach Powiatu

w Piłce Nożnej Dziewcząt

>> GIMNAZJADA<<

Photo:

W dniu 20 kwietnia 2012 roku na boisku „Orlik” w Lubinie odbyły się zawody sportowe   o Mistrzostwo Powiatu w piłce nożnej dziewcząt.

O miano najlepszej drużyny w powiecie przyszło nam rywalizować z reprezentacją GM nr 5 oraz  GM nr 3 i GM ze Ścinawy.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 10, gdzie drużyny musiały rywalizować w eliminacjach. Nasza drużyna zagrała dobrze pokonując 1-0 GM nr 1 oraz remisując 0-0 z GM nr 3.

W meczu o wejście do finału nasze dziewczęta nieznacznie po rzutach karnych (0-1) drużynie ze Ścinawy i pozostało nam walczyć o 3 miejsce. W meczu z GM nr 5 nasze dziewczęta spisały się rewelacyjnie prowadząc od początku do końca meczu, były lepsze pod względem technicznym i taktycznym. Ostatecznie wygrały gładko 2-0 i pozwoliło nam to zająć wysokie trzecie miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt.

W naszej drużynie można było zaobserwować profesjonalne podejście do turnieju, wolę walki  w duchu fair play oraz ogromne zaangażowanie i motywację w każdym meczu.

I za to należą im się wielkie brawa!!!!

1.      Wioleta Brzezińska – kl. 2h – bramkarz

2.      Ela Gerlach – kl. 2f – obrońca

3.      Klaudia Dziobiak – kl. 2c – obrońca

4.      Natalia Ferska – kl. 3f  – obrońca

5.      Paulina Kozak – kl. 3d – pomocnik

6.      Patrycja Walczyńska – kl. 2h  – pomocnik

7.      Ola Kasprzyszak – kl. 2f – pomocnik

8.      Natalia Soszyńska – kl. 3f – napastnik

9.      Klaudia Pakuła – kl. 3f – napastnik

10.  Angelika Pachurka – kl. 2e – napastnik

Opiekunem naszej drużyny był trener Daniel Kozber.

Daniel Kozber

Przygotował: Robert Bartosiewicz